W ramach usługi etykietowania i znakowania oferujemy:

Jedną z naszych podstawowych usług jest etykietowanie, które wykonujemy za pomocą szerokiego wyboru metod oraz różnymi rodzajami etykiet. Dzięki temu możemy osiągnąć wysoką wydajność, wykorzystując do tego automatyczne urządzenia, pracujące z bardzo dużą szybkością. W ten sposób nasi klienci mogą być pewni, że zamówienie zostanie wykonane sprawnie, a także z zachowaniem bardzo dobrej jakości.

Zalety naszych działań

Jak już wspomnieliśmy na początku, dysponujemy technologią, która odznacza się szybkością działania, co jest bardzo ważne w przypadku bardzo dużych zleceń, gdzie każda zaoszczędzona sekunda ma przełożenie na łączny czas wykonania zlecenia. Jednocześnie odpowiednia jakość oznacza osiąganie efektu powtarzalnego, który będzie spójny dla wszystkich znakowanych produktów, a także zapewni czytelność wszelkich informacji, które powinny być jasne dla osób kupujących dostępne artykuły. W ten sposób również będzie można spełnić wymagania przepisów, które są określone w odpowiednich regulacjach.

Cel znakowania towaru

Dzięki zastosowaniu tej czynności możliwe jest umieszczenie wszelkich niezbędnych informacji dla klienta, które w przypadku pewnych grup produktów są określone szczegółowymi przepisami prawnymi. Są one szczególnie istotne w przypadku towarów spożywczych, ale również artykułów z branży medycznej oraz kosmetycznej, mających bezpośredni wpływ na zdrowie konsumenta. W ten sposób klient może poznać chociażby dokładny skład czy datę ważności. Brak zawarcia takich informacji może skutkować surowymi konsekwencjami finansowymi, dlatego istotne jest ścisłe przestrzeganie określonych zasad. Jest to również jedna z form reklamy, gdyż efektowne logo i szata graficzna może przyciągnąć potencjalnych klientów. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby taki właśnie rezultat, zaplanowany przez klienta został osiągnięty poprzez odpowiednie umieszczenie etykiety lub naklejki.

Zastosowanie

Nanosimy etykiety i nadruki na:

  • opakowania kosmetyczne,
  • zestawy promocyjne,
  • folie,
  • papier, kartki, tekturę,
  • butelki i wiele innych produktów.

Dzięki zróżnicowanym usługom możemy wykonywać różnorodne działania dla firm działających w wielu branżach przemysłowych, a także usługowych. Pomaga w tym wykorzystanie różnych metod, a także rodzajów etykietowania oraz znakowania produktów. Umożliwia nam to również wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań oraz maszyn, dzięki którym możemy osiągnąć zamierzone działania.

Zamów usługę etykietowania

Zobacz również

Gwarantujemy

Innowacyjne rozwiązania
i nowoczesne maszyny

Inteligentną gospodarkę magazynową
- magazyn
z dostępem online 24/7

Magazyn systemowy wysokiego składowania
i krótki czas obsługi palet

Dokładność
i staranność wykonanej pracy

Elastyczność
i gotowość na zmiany

Terminowość
i solidność

Wysoką jakość obsługi klienta

Monitorowane magazyny

Konkurencyjne ceny

Własny transport

Obsługę nietypowych zleceń

Szybką wycenę