Jednym z podstawowych atutów naszej oferty jest doświadczenie sięgające 28 lat, które zyskaliśmy wykonując zróżnicowane zestawy i pakiety oraz zadania dla Państwa. Proponujemy także rozwiązania, które dostosowane są indywidualnie do możliwości finansowych oraz potrzeb naszych klientów.

Powierzchnia magazynowa

Oferujemy Państwu przestrzeń w naszych magazynach, które są zarządzane z zachowaniem nowoczesnych sposobów obsługi. Dzięki dużej i przestronnej powierzchni gotowe zestawy towarów nie muszą być wysyłane niezwłocznie po wykonaniu zamówienia. Produkty mogą przebywać w naszych magazynach, w których zabezpieczona jest odpowiednia przestrzeń, a jednocześnie są one bezpieczne i stale monitorowane.

Konfekcjonowanie produktów

Zajmujemy się kompleksowym, bezpiecznym i starannym pakowaniem towarów, w ramach których możemy nakładać banderole, owijki, foliować pojedyncze sztuki jak i zestawy a także umieszczać na nich kody kreskowe czy naklejki oraz etykiety, które pomogą w identyfikacji towarów. Naszą specjalnością jest konfekcjonowanie:

 • czasopism oraz książek
 • kosmetyków,
 • chemii gospodarczej.

Czym dokładnie jest konfekcjonowanie produktów?

Jest to ostatnia, ważna czynność związana z przygotowaniem towarów do dalszego transportu lub sprzedaży. Polega ona na ich posortowaniu, zapakowaniu, a następnie dodaniu odpowiednich oznaczeń, dzięki którym będzie możliwa łatwa identyfikacja w miejscu docelowym.

Działania te można wykonywać na wiele sposobów, w zależności chociażby od rodzaju towaru, opakowania, a także metody, według której będzie on później transportowany. Można go dokonywać przede wszystkim ręcznie, a także, jeśli specyfika produktu na to pozwala, dozwolone jest wykorzystanie w tym celu maszyn, które mogą usprawnić pracę.

Co-packing towarów

Pojęciem szerszym od konfekcjonowania jest co-packing towarów. Do tej kategorii usług często można również zaliczyć foliowanie czy etykietowanie produktów, co sprawia, że jest to nazwa całego procesu pakowania towaru dla klienta.

Ta usługa często nie jest wykonywana przez pracowników firmy, ale powierzana jest specjalizującym się w tym zakresie przedsiębiorstwom zewnętrznym, które kompleksowo zajmują się działaniem w tym obszarze.Takie działania zlecane są często przez firmy funkcjonujące w branży kosmetycznej oraz reklamowej, które pragną przygotować dla swoich klientów zestawy promocyjne.

Co daje kompleksowe konfekcjonowanie?

Dzięki wykorzystaniu tych możliwości jesteśmy w stanie tworzyć różnorodne zestawy promocyjne, które mogą być wykorzystywane przez naszych klientów. Wykonanie takiej usługi ogranicza obowiązki, gdyż można całość procesu przekazać jednej firmie, która kompleksowo się nią zajmie. Poszerza to znacząco formy promocji, które można zaoferować swoim klientom, a jednocześnie przygotować atrakcyjne zestawy marketingowe.

Usługa ta umożliwia stworzenie estetycznych zestawów, które będą zachęcać klientów nie tylko swoją zawartością, ale także formą wizualną, która została osiągnięta poprzez staranne zapakowanie. Dzięki ręcznemu działaniu można zadbaćo każdy detal.

Specjalne zastosowanie

W zakres świadczonych usług przez firmę Emilia Service wchodzą wszelkie działanie związane z konfekcjonowaniem produktów. W naszym zakładzie dokonujemy wklejenia do czasopism oraz innych materiałów reklamowych wszelkich gadżetów, które stanowią dodatkowe wyposażenie zestawu kupowanego przez odbiorców naszych klientów.

Jakość

Nasze usługi związane z kompletowaniem czasopism, kosmetyków oraz innych produktów wykonujemy starannie, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na estetyczny wygląd zapakowanych towarów do dalszej sprzedaży. Dzięki nowoczesnym maszynom, dużemu doświadczeniu oraz umiejętnościom naszych pracowników, możemy wykonywać konfekcjonowanie kosmetyków czy czasopism, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze duże możliwości możemy wykorzystać do elastycznego dopasowania oferty do Państwa potrzeb.

Inne usługi

W naszym zakładzie realizowane są również inne działania związane z konfekcjonowaniem towarów. W ramach tych zadań wykonywane są pozostałe zlecenia, które zostaną nam powierzone przez klientów, w tym choćby dokonywanie sprawdzania jakości pakowanego wcześniej zestawu kosmetyków czy czasopism.

W naszej w szerokiej ofercie możemy zaproponować:

 • banderolowanie produktów:
  • taśmami
  • gumkami
  • sznurkiem
 • naklejanie naklejek
 • naklejanie etykiet
 • naklejanie kodów kreskowych
 • naklejanie hologramów itp.

 • insertowanie w dowolne miejsce
 • wkładkowanie precyzyjne na określona stronę insertów, ulotek, broszur
 • wklejanie próbek, saszetek, gadżetów, ulotek przy użyciu klejów, pastylek klejących, taśm samoprzylepnych itp.
 • naklejanie na tekturę gadżetów oraz zafoliowanych zeszytów

 • odzyskiwanie gadżetów, dodatków
 • sprawdzanie jakości zgodnie z dyspozycjami klienta np. sprawdzenie opakowania DVD z jego zawartością
 • przygotowywanie reedycji z ponownym foliowaniem
 • oraz inne usługi zgodnie z dyspozycją klienta

Specjalizujemy się
w konfekcjonowaniu kosmetyków i chemii

Zamów usługę konfekcjonowania

Gwarantujemy

Innowacyjne rozwiązania
i nowoczesne maszyny

Inteligentną gospodarkę magazynową
- magazyn z dostępem online 24/7

Magazyn systemowy wysokiego składowania
i krótki czas obsługi palet

Dokładność
i staranność wykonanej pracy

Elastyczność
i gotowość na zmiany

Terminowość
i solidność

Wysoką jakość obsługi klienta

Monitorowane magazyny

Konkurencyjne ceny

Własny transport

Obsługę nietypowych zleceń

Szybką wycenę