Koniec z ciągłym generowaniem raportów magazynowych! Miej dostęp do swoich rzeczy online w czasie rzeczywistym.

Posiadamy magazyn klasy A z systemem WMS usprawniający wszystkie procesy w nim zachodzące. Dzięki temu każdego dnia możemy obsługiwać dużą ilość towaru przychodzących od wielu nadawców i kierowanego do wielu odbiorców. Nasz obiekt wyposażony jest w WIFI, dzięki czemu możemy pracować online w systemie Klienta jeśli oprogramowanie na to pozwala.
Na terenie naszej powierzchni magazynowej pracują systemowe wózki wysokiego składowania oraz wózki do komisjonowania towaru. Posiadamy wózki systemowe do komisjonowania towaru, dzięki czemu w krótkim czasie obsługujemy palety. Pomaga nam to bardzo szybko dokonać rozformowania pełnych ładunków, które przybywają do naszych hal. Później sprawnie jesteśmy w stanie przygotować niezbędne opakowania jednostkowe. Poprzez zastosowanie wózków wysokiego składowania możemy w efektywny sposób zarządzać ładunkami, a także przestrzenią magazynową, co pozwala nam przechowywać jednocześnie duże ilości towarów.

Wyposażenie

Szeroki zakres działań obejmujących nowoczesne magazynowanie, składowanie towarów czy wynajem palet sprawia, że korzystają z naszych usług klienci ze zróżnicowanych branż. Posiadamy innowacyjny sprzęt, dzięki któremu w szybki sposób możemy obsługiwać dostarczane do nas ładunki, a następnie przygotowywać je do dalszego transportu. Szybkie działania są możliwe poprzez urządzenia do komisjonowania towarów a wózki widłowe przygotowane do wysokiego składowania umożliwiają efektywne zarządzanie dostępną przestrzenią, dzięki czemu w jednym czasie możemy obsłużyć większą liczbę klientów niż z zastosowaniem standardowych metod.

Nasza powierzchnia magazynowa wyposażona jest w:

 • Doki załadunkowe
 • Regały paletowe w systemie wąsko korytarzowym
 • Systemowe wózki wysokiego składowania
 • Wózki paletowe elektryczne i manualne
 • Automatyczne owijanie folią
 • Automatyczne wiązarki do wiązania taśmą polipropylenową
 • WIFI

Zakres oferty

Duża, przestronna i funkcjonalna powierzchnia magazynowa, nowoczesny sprzęt, a także inne wyposażenie pozwala na kompleksowe działanie w zakresie składowania towarów oraz logistyki i wynajmu miejsc paletowych w formacie Euro. Działamy szybko, sprawnie oraz dokładnie, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo powierzanych nam ładunków. Służy do tego monitoring, obejmujący swoim zasięgiem całą przestrzeń użytkową przez całą dobę.

Nie boimy się wdrażać nowoczesnych technologii, które nie tylko uławiają nam pracę, ale również pozwalają na swobodne zarządzanie swoimi ładunkami przechowywanymi w naszej powierzchni magazynowej przez klientów.
Załatwiamy również wszelkie formalności, przygotowując dla Państwa całą potrzebną dokumentację. Dzięki tak szerokiej ofercie możemy wykonywać standardowe, jak i nietypowe zlecenia, które będą dostosowane do działalności oraz wymagań klientów.

Proponujemy

Proponujemy naszym klientom wynajem miejsc paletowych 80×120 cm, a także kompleksowe działania w zakresie logistyki i sortowania towarów na terenie Warszawy obejmujące:

 • Outsourcing w zakresie gospodarki magazynowej
 • Wynajem powierzchni magazynowej na dni lub na palety
 • Prowadzenie dokumentacji
 • Inwentaryzację towaru
 • Wydawanie towaru w obrocie krajowym jak i na eksport
 • Przygotowywanie dokumentów: PZ, WZ, CMR
 • Stałą współpracę

Zamów usługę magazynowania

Zobacz również

Gwarantujemy

Innowacyjne rozwiązania
i nowoczesne maszyny

Inteligentną gospodarkę magazynową - magazyn z dostępem online 24/7

Magazyn systemowy wysokiego składowania i krótki czas obsługi palet

Dokładność i staranność wykonanej pracy

Elastyczność
i gotowość na zmiany

Terminowość i solidność

Wysoką jakość obsługi klienta

Monitorowane magazyny

Konkurencyjne ceny

Własny transport

Obsługę nietypowych zleceń

Szybką wycenę