Czym jest co – packing? Jako co – packing określamy składanie zestawów promocyjnych w pudełka lub inne dowolne kombinacje. Co – packing to także pakowanie do kopert, pudełek ozdobnych, toreb polipropylenowych lub polietylenowych z nadrukiem różnego rodzaju produkty.

Co to jest co-packing?

W co – packing także zalicza się pakowanie zestawów świątecznych, które nie raz są naszym sprzymierzeńcem, jeżeli chodzi o prezenty. Co – packing można również określić jako pakowanie upominków i/lub zestawów okolicznościowych, dzięki któremu wręczane podarki prezentują się pięknie. Co – packing w naszej firmie to również przepakowywanie towarów w opakowania detaliczne.

Przedsiębiorcy często zlecają co – packing innym firmom. Przyczyną są koszta. Samemu nie opłaca się pakować produktów lub przepakowywać ich z zepsutych opakowań. Co – packing można zatem określić jako kompleksową usługę pakowania, przepakowywania produktów. Co – packing jest usługą całościową, która obejmuje wiele etapów i czynności. Przede wszystkim trzeba przygotować opakowania, tak, by można było w nie zapakować produkty. Opakowanie, wpierw, muszą być przecież zaprojektowane! Opakowanie należy wyprodukować, a towar, zgodnie z ustaleniami, umieścić we wnętrzu opakowania.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się pomóc jak najlepiej potrafimy. Oprócz pakowania zajmujemy się jeszcze: foliowaniem, transportem, konfekcjonowaniem, magazynowaniem i mailingiem. Odwiedź nas w Warszawie, zapraszamy!