Jedną z głównych dziedzin, którą się zajmujemy, jest foliowanie. Foliowanie jest rodzajem poligraficznego laminowania. Proces ten polega na pokryciu powierzchni druku folią z tworzyw sztucznych.

Foliowanie termokurczliwe

Foliowanie sprawia, że zadrukowana powierzchnia uzyskuje dodatkowe walory estetyczne, co więcej, zostaje też usztywniona i zabezpieczona przed działaniem mechanicznym, chemicznym, promieniowaniem UV czy wilgocią. Ten rodzaj zabezpieczenia używany jest jako foliowanie czasopism. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje czasopismo, gazeta, którą wydajesz bądź inne druki były ofoliowane, zgłoś się do naszej firmy. Zajmujemy się foliowaniem na wysokiej klasy, specjalistycznych sprzętach firm BECK i HUGO BECK. Dzięki nim opakowania przez nas tworzone są wysokiej jakości. W naszej ofercie znajduje się także foliowanie termokurczliwe. Ten rodzaj foliowania ściśle przylega do opakowanego produktu. Skorzystać mogą Państwo także z takiej usługi, jaką jest foliowanie zestawów promocyjnych. Chciałbyś zapakować zestaw promocyjny dla swoich klientów? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się pomóc jak najlepiej potrafimy. Oprócz pakowania zajmujemy się jeszcze: foliowaniem, transportem, konfekcjonowaniem, magazynowaniem i mailingiem. Odwiedź nas w Warszawie, zapraszamy!