Niejednokrotnie w czasopismach znaleźć można różnego rodzaju dodatki w postaci wkładek, wklejek czy też gadżetów dołączonych do gazety umieszczonej w opakowaniu foliowym. Jest to bardzo popularne rozwiązanie marketingowe, które silnie zachęca do kupienia danego wydania magazynu.

Foliowanie czasopism - dołącz do swojego czasopisma dowolny gadżet.

Niektóre czasopisma opierają się głównie na tego typu dodatkach, stawiając raczej na walory kolekcjonerskie wydawnictwa, niż na treść samej gazety. Kupuje się zatem czasopismo o niewielkiej objętości, motywacją jednak jest nie treść, ale dołączony do niego gadżet – np. model do sklejania, foremki do ciasteczek itd. Częstym dodatkiem do gazet są także wkładki – np. mini-książeczki z przepisami, saszetki z próbkami kosmetyków itd.

Foliowanie czasopism to usługa, która pozwala na dołączanie do nich gadżetów w dowolnej formie. Ta szczególna dziedzina konfekcjonowania jest od lat wykorzystywana w branży wydawniczej, gdyż każde – regularne czy jednorazowe – dołączenie prezentu czy innego dodatku do czasopisma spotyka się z pozytywną reakcją ze strony kupujących.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się pomóc jak najlepiej potrafimy. Oprócz pakowania zajmujemy się jeszcze: foliowaniem, transportem, konfekcjonowaniem, magazynowaniem i mailingiem. Odwiedź nas w Warszawie, zapraszamy!