Wyprzedaże, promocje, zniżki, okazje – to hasła, na które bardzo pozytywnie reaguje zdecydowana większość klientów niezależnie od branży. Klienci chętnie korzystają z obniżek czy też opcji zakupu kilku produktów w zestawie, którego cena jest niższa niż suma cen składających się na niego produktów.

Funkcje foliowania

Właściwe zapakowanie i oznaczenie takich zestawów promocyjnych ma kilka funkcji. Z jednej strony jest to funkcja praktyczna – klient bowiem może zakupić i przetransportować cały zestaw, połączony w jedną całość i wygodnie zapakowany. Z drugiej strony – funkcja informacyjna. Jest to bowiem komunikat dla klienta na temat formy i zakresu promocji, produktów, które obejmuje i zawartości zestawu. Kolejną funkcją takiego opakowania jest oczywiście funkcja marketingowa – jego zadaniem jest bowiem przyciągnięcie uwagi klientów i zachęcenie ich do zakupów.

F.U.H. EMILIA zajmuje się profesjonalnym foliowaniem i pakowaniem wszelkich zestawów promocyjnych i okolicznościowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się pomóc jak najlepiej potrafimy. Oprócz pakowania zajmujemy się jeszcze: foliowaniem, transportem, konfekcjonowaniem, magazynowaniem i mailingiem. Odwiedź nas w Warszawie, zapraszamy!