Istnieje wiele różnych czynności, po których dany produkt jest wypuszczany do sprzedaży. Jedną, dość popularną metodą konfekcjonowania jest oczywiście foliowanie, które jest chyba dzisiaj najbardziej znane. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w tanie zadbać o odpowiedni wygląd gazet, czasopism i broszur. Chyba każdy dzisiaj chce mieć pewność, że gazeta jest cała, nie pogniecie się i nikt nie uszkodził jej wcześniej wyrywając na ten przykład jakąś stronę i tym samym pozbawiając nas istotnej treści.

Foliowanie to same zalety

Foliowanie daje wiele możliwości. Jedną z nich jest tworzenie atrakcyjnych zestawów, których dzisiaj na półkach sklepowych jest po prostu pełno. Zazwyczaj w skład takiego pakietu wchodzi czasopismo z jakimś dodatkowym poradnikiem, czy próbką produktu. Takie rozwiązanie jest bardzo lubiane przez kobiety, bo mogą one w ten sposób przetestować coś, co wahały się wcześniej kupić.

Główną zaletą foliowania jest to, że daje ono zabezpieczenie i ochronę przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, dodatkowo powierzchnia, która podlega zafoliowaniu wygląda na bardziej estetyczną a co niektóre laminaty sprawiają, że druk jest bardziej uwydatniony i wyraźny. Folia daje też usztywnienie oraz chroni przed ścieraniem, bądź innymi czynnikami zewnętrznymi, do których można zaliczyć m.in wilgoć. Często bywa tak, że chcemy chwycić czasopismo… a zapomnieliśmy w całym tym pośpiech umyć rąk. Folia chroni w takich sytuacjach przed zabrudzeniami i tłuszczem.

My jako firma zajmujemy się także foliowaniem, więc nic w dziedzinie konfekcjonowania nie jest nam straszne! Dowiesz się więcej przeglądając naszą ofertę– zapraszamy do Warszawy!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się pomóc jak najlepiej potrafimy. Oprócz pakowania zajmujemy się jeszcze: foliowaniem, transportem, konfekcjonowaniem, magazynowaniem i mailingiem. Odwiedź nas w Warszawie, zapraszamy!