Wśród usług magazynowo-logistycznych znajduje się między innymi foliowanie, którego efekty stanowią bardzo ważną część funkcjonowania wielu firm. Zafoliowane materiały reklamowe są bardzo ważnym elementem strategii marketingowej, gdyż umożliwiają skuteczne i efektywne dotarcie do klienta. Foliowane są jednak także i inne produkty, np. w celu ich dodatkowej ochrony podczas transportu.

Foliowanie materiałów promocyjnych

Do najczęściej foliowanych produktów należą materiały promocyjne, takie jak katalogi, ulotki czy broszury. Bardzo często materiały tego typu dołączane sa jako dodatki do czasopism, książek czy gazet, dlatego też foliowanie odbywa się w celu połączenia tych produktów w jeden zestaw. Przy usłudze tego typu ważna jest precyzja, estetyka, a także szybkość wykonania – by proces foliowania był maksymalnie wydajny.

Foliowanie dla ochrony

Zastosowanie folii jako dodatkowej warstwy ochronnej dla produktów jest często spotykanym rozwiązaniem. Folia chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także przed wilgocią, zapachem, w pewnym stopniu także i przed temperaturą. Warto zatem rozważyć jej zastosowanie dla produktów przygotowywanych do dalekiego transportu lub długotrwałego magazynowania, by zadbać o ich maksymalne zabezpieczenie.

Foliowanie w Warszawie

Jeśli poszukujesz usługi foliowania w Warszawie lub okolicach, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Oferujemy kompleksowe usługi magazynowo-logistyczne, których zakres można ustalić indywidualnie z naszym przedstawicielem. Zapraszamy!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się pomóc jak najlepiej potrafimy. Oprócz pakowania zajmujemy się jeszcze: foliowaniem, transportem, konfekcjonowaniem, magazynowaniem i mailingiem. Odwiedź nas w Warszawie, zapraszamy!