Możemy śmiało stwierdzić, że znaczy to dużo więcej niż konfekcjonowanie. Jest to po prostu działanie, jakie ma na celu przepakowanie danego towaru z opakowania zbiorczego w pojedyncze opakowanie. W wielu sklepach, na półkach często możemy znaleźć różne zestawy upominkowe. Jeżeli zastanawialiście się wcześniej, jak nazwać coś takiego, to teraz macie odpowiedź, którą jest co-packing. Zalicza się to do usług kompleksowych, która jest połączeniem kilku różnych etapów. Oto kilka z nich:

  1. Projektowanie opakowań– Jest to w pierwszej kolejności wymyślanie, jak dane opakowanie ma wyglądać i prezentować się. Zależy to w dużej mierze od okazji, do jakiej zamierzamy wykorzystać nasz projekt.
  2. Przygotowanie opakowań – Ten etap jest następnym w kolejności. Tutaj wykonuje zostają wprowadzane do użytku opakowania, które wcześniej zaprojektowaliśmy. Można na tym odcinku dokonać ostatecznych poprawek.
  3. Produkcja opakowań i przepakowywanie. – Na tym etapie produkowane są zaprojektowane i przygotowane opakowania. Przyjmowany jest wówczas od klienta dany produkt, jaki ma zostać zapakowany. Zgodnie z jego życzeniem i potrzebami jest umieszczany w wybranym przez niego opakowaniu.

Warszawa co-packing na wyciągnięcie ręki

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z usługi takiej jak co-packing, nasza firma może Ci to zapewnić. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami, a spełnimy wszystkie Twoje potrzeby odnośnie pakowaniakonfekcjonowania towarów, foliowania i jeszcze wiele innych usług tego typu. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś. Zapraszamy!