W obecnych czasach wydajność jest jedyną drogą prowadząca do opłacalności, a opłacalność jest podstawą sukcesu biznesowego. Dlatego też firmy produkcyjne poszukują sposobów na maksymalne zwiększenie wydajności swojej pracy i na optymalizację produkcji. W przypadku niektórych branż oznacza to poszerzenie działań firmy, w przypadku innych – szukanie podwykonawców, z którymi można współpracować na jasnych i opłacalnych dla obu stron warunkach.

Konfekcjonowanie

Wiele firm decyduje się zatem na zlecenie usług związanych z konfekcjonowaniem produktów podmiotom zewnętrznym. Często okazuje się to bardziej opłacalne niż poszerzenie działalności firmy o ten aspekt. Wiąże się to bowiem z koniecznością budowy nowych hal, zatrudnienia nowych pracowników, opracowania nowych sposobów działania, dopracowania kwestii logistycznych wewnątrz firmy, dostosowania się do różnorodnych przepisów prawnych i przepisów BHP i tak dalej. Natomiast zlecenie pakowania czy konfekcjonowania firmie zewnętrznej, posiadającej niezbędne sprzęty i warunki, w wielu przypadkach okazuje się wygodniejszym i bardziej praktycznym rozwiązaniem ułatwiającym przedsiębiorstwu szybki rozwój.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się pomóc jak najlepiej potrafimy. Oprócz pakowania zajmujemy się jeszcze: foliowaniem, transportem, konfekcjonowaniem, magazynowaniem i mailingiem. Odwiedź nas w Warszawie, zapraszamy!