Konfekcjonowanie ładunków to proces niezbędny podczas realizacji usług logistycznych. Proces ten może składać się z kilku etapów takich jak rozładowanie ładunku, przepakowanie ładunku – np. do nowych opakowań jednostkowych lub zbiorczych, ich ostreczowanie, umieszczenie na paletach itp., oraz ostatecznie załadowanie ładunku w celu jego wypuszczenia do dalszego transportu. Wszystkie te procesy uwzględnione są w ogólnym planie logistycznym i zaplanowane tak, by cała usługa przebiegła sprawnie i bez opóźnień.

Konfekcjonowanie ładunków

Miejscem, w którym przeprowadza się konfekcjonowanie ładunków, jest centrum logistyczne, które umożliwia nie tylko szybką i profesjonalną realizację usługi, ale także i opcję ewentualnego magazynowania transportowanych towarów. Centrum to wyposażone jest także w pomieszczenia biurowe, dzięki którym możliwe jest zarządzanie procesem, oraz we wszystkie niezbędne sprzęty (wózki widłowe, paleciaki itd.). Dzięki właściwej organizacji i odpowiedniemu wyposażeniu miejsc tego typu, usługa przebiega w sposób profesjonalny i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się pomóc jak najlepiej potrafimy. Oprócz pakowania zajmujemy się jeszcze: foliowaniem, transportem, konfekcjonowaniem, magazynowaniem i mailingiem. Odwiedź nas w Warszawie, zapraszamy!